GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 4331352

nr 433 1352

Vas

Imari, mitten 1800-tal, höjd: 25 (mynningslagning)

måndag 16 oktober 2006
kl 17:50:27

Imariporslin