GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 4331352
nr 433 1352
Vas
Imari, mitten 1800-tal, höjd: 25 (mynningslagning)
måndag 16 oktober 2006
kl 17:50:27
Imariporslin